Odpovídá Robin Havelka

Autor: Jiří Šťastný <>, Téma: Rozhovory, Vydáno dne: 08. 02. 2010

havelka robin Robin Havelka, po návratu do našeho mužstva před několika léty z Vícenic, patří mezi základní kameny Pasterného výběru. Zeptali jsme se ho, jak probíhá zimní příprava, co jeho koníčky a jak jde život.Tak Robine, jak probíhá v Tvém případě zimní příprava?

    No zatím dost mizerně, myslel jsem, že toho stihnu mnohem více, ale ještě je dost času. Samozřejmě doma neležím, pár aktivit tam je, bohužel zatím ne podle mých představ. Byl jsem jen jednou na venkovním výběhu, ten potřebuji ze všeho nejvíc…


Přidáváš si osobně nějaké dávky navíc a pokud ano tak jaké?

    Jako co se týče fotbalového zaměření, tak momentálně dávka není žádná, spíš naopak. Není s kým a sám se nedonutím, v pátek a v sobotu mi to moc nevychází.


Jsou podmínky pro III.třídu v Rouchovanech dostatečné?

    Až moc dostatečné, nevím co bychom chtěli víc kromě vířivky a masérek.


Jaký máš vztah ke sportu?

    Celkem si to bez něj nedokážu představit


Tvoje nejoblíbenější druhy sportu?

    No, na stará kolena mě začíná bavit skoro vše, i ty sporty, ke kterým jsem měl vždy odpor. Patří mezi ně squash, plavání, lyžování, tenis, fittness, kolo, spinning, florbal, poker ...


Tvoje představy o umístění mužstva?

    Moje představa by byla hrát okresní přebor, hráči by na to také byli, ale bohužel není dobrý kolektiv. Nechce se trénovat a ani žádná motivace! Jaro budeme hrát o záchranu.


Robin HavelkaCo by jsi v našem fotbalovém oddíle okamžitě změnil? A proč?

    Přál bych si, aby se zlepšila účást na zimní přípravě, prostě více trénovat. Sám mám účast katastrofální, nevychází mi to časově, proto individuálně dělám aspoň jiné sporty, na rozdíl od jiných. Každý to dělá sám pro sebe a musí si to uvědomit.


Kdo by měl doplnit naše mužstvo?

    Určo nějaký dravý útočník podobný typu Rooney, Tevez smajlík


Tvůj nejoblíbenější spoluhráč?

    Nerad bych někoho urazil, nevím jestli je nejoblíbenější, ale jeho přístup je nejlepší z celého mužstva, je to Milan Fiala - Api.


Kde jsi s fotbalem začal?

    Začaínal jsem asi ve třetí třídě v Hrotovicích.


Tvůj nejlepší trenér, spoluhráč apod.?

    Trenérů jsem měl více než dost, každý měl odlišné názory a taktiku. Kdo mě uvízl v paměti? Když půjdu od mladých let do současnosti, tak to byli Kašpárek (Hrotovice), Chvátal (Dukovany), Rabušic, Fraňek (Vicenice), Horký, Pasterný (Rouchovany).


Co nejraději děláš ve svém volném čase?

    Svůj volný čas věnuji nejvíce sportu, přítelkyni, vaření, internetu, na vánoce jsem dostal kytaru, tak vám snad někdy něco zahraji, a není to vtip! smajlík


Tvoje nejoblíbenější místo na zeměkouli?

    Vždy to byla dovolená u moře, ale jelikož nedokážu ležet a nic nedělat víc jak hodinu, tak na pozici číslo jedna přešla zimní dovolená na horách.


Co ženský?

    Pavlínka stojí opodál, takže svatba někdy bude ... smajlík


Díky za rozhovor a ať se Ti daří.