Dnes je: 16. 07. 2018

1. SK Rouchovany

Další tři body na našem kontě

Vydáno dne 10. 04. 2018 (148 přečtení) | Autor: Petr Jelínek

Plná lavička, pěkné počasí, ale opět také pěkný vítr, ba přímo fičák. I ve druhém utkání první jarní venkovní trilogie se našim hráčům zadařilo a navíc gólman David Holoubek si připsal čisté konto.

8. dubna 2018 – mistrovské utkání mužů

Třebenice B : 1.SK Rouchovany

0 : 6

Sestava : David Holoubek - Michal Virgl , Robin Havelka , Lubomír Ludvík , Stanislav Roubec - Patrik Furiš , Ondřej Urban , Marek Holoubek , Zdeněk Holoubek - Dominik Polášek , Miloslav Salák

Střídali: Tomáš Havelka , René Kalina , Zdeněk Vrtěna , Jiří Králík , René Růžička

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 10. Holoubek Zdeněk, 20. Salák Miloslav, 52. Furiš Patrik, 70. Salák Miloslav, 75. Holoubek Zdeněk, 80. Holoubek Zdeněk

Další venkovní utkání, tentokráte v Třebenicích a opět bylo velmi větrno. I druhý zápas bylo na lavičce plno, což bylo pozoruhodné, většinou tyto tendence přítomnosti nadaných mladých hráčů začnou opadat a lidí ubývat, tak jen doufejme, že to vydrží i nadále... vypadá to, že se formuje velmi silný kolektiv, jestli však vydrží, to ukáží nadhcázejí roky.
Po hvizdu hlavního arbitra vzali kormidlo utkání jasně Rouchovany, soupeře uvazřeli na jeho půlce a nepouštěli jej do ničeho. Výrazné i nevýrazné šance se rodily, ale nedařilo se je proměňovat. V desáté minutě se poprvé rozvlnila síť a nebylo to způsobeno větrem. Z hranice vápna vyslal přízemní střelu k tyčce Zdeněk Holoubek. O deset minut později ho napodobil Miloslav Salák 0:2. Šance přibývaly, ale branky nikoliv. Dokonce domácí fanoušci nevěřili, co jsme začali neproměňovat za loženky. Jednu šanci na vsítění branky si vytvořili i domácí, zakončení z rohového kopu však na čáře vychytal David Holoubek. Tak tedy prní půle skončila.
Druhá půle přinesla více pohlednějších kombinací v podání hostů. Michal Virgl pomáhal ofenzívě rozjíždět tažení dopředu. Ovšem Zdenda Holóbků se proměnil v utra paliče a zazdíval jednu tutovku za druhou. Tak začal radši víc nahrávat, což mu šlo o dost lépe než střelba. V 52. minutě se prosadil Paťa Furiš a tým se dostal rázem do větší pohody. Další pojistku přidal Milouš 0:4 a světe div se, dokonce i Zdeněk H. v 75. a 80. minutě prolomil toho smolíka a uzavřel to na konečných 0:6.