Dnes je: 26. 03. 2019

1. SK Rouchovany

Baráž o třetí třídu je jistotou

Vydáno dne 05. 05. 2018 (326 přečtení) | Autor: Milan Svoboda

Bez několika hráčů základní sestavy i bez nemocného trenéra Pasterného nastoupil náš celek proti mužstvu Svatoslavi, které nás jako jediné dokázalo v letošním ročníku porazit. Naši hráči však předvedli dobrý výkon, prezentovali se nádhernými brankami a výhrou si již s předstihem zajistili účast v baráži o vyšší soutěž.5. května 2018 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Svatoslav

     11 : 3


Sestava : David Holoubek - Michal Virgl , Radim Škarabela , René Kalina , Stanislav Roubec - Patrik Furiš , Ondřej Urban , Pavel Vala , David Svoboda - Zdeněk Vrtěna , Robin Havelka

Střídali: Tomáš Havelka , Jiří Králík , René Růžička

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky:8. Havelka Robin, 12. Havelka Robin, 18. Furiš Patrik, 19. Vrtěna Zdeněk, 47. Furiš Patrik, 63. Růžička René, 66. Havelka Tomáš, 68. Havelka Robin, 74. Roubec Stanislav, 81. Havelka Robin, 89. Virgl Michal - 17. Mucska Stanislav, 49. Mucska Stanislav, 90. Machovec Milan

Stále přetrvávající horké počasí a očekávání, co přinese boj dvou vedoucích celků tabulky, to byly témata na tribuně před začátkem sobotního zápasu. Domácí mohli v případě vítězství již počítat s účastí v baráži. Obě soupisky byly prořídlé, ta domácí razantně a navíc onemocněl i trenér Pasterný. Ten na dálku postavil sestavu a vypořádal se s absencí ofenzívy šalamounsky, když na hrot postavil dva defenzivní hráče Zdeňka Vrtěnu a s kapitánskou páskou hrajícího Robina Havelku. A byl to majstr štyk, kluci hráli v útoku výborně a podporováni zálohou zaměstnávali soupeře jedním nebezpečným útokem za druhým.
Obě mužstva na hrací plochu přivedl legendární rozhodčí pan Jaromír Čejka, který celé utkání řídil s přehledem, navíc mu svým přístupem ke hře pomohli i hráči obou týmů, když kromě dvou ostřejších zákroků na obou stranách se hrálo velice slušně a v přátelské atmosféře. Od úvodu zápasu diktoval tempo hry náš tým a poměrně brzy se ujal vedení 2:0 díky Robinovi. Pak se sice nepodařilo obraně dostat míč ven z šestnáctky a hosté korigovali, hned z protiútoku ale Patrik Furiš a minutu po něm Zdena Vrtěna upravili na 4:1. To byl i poločasový výsledek. Vrťa předvedl i krásný akrobatický kousek, ale hlavička gólem neskončila.
Ve druhé půli naše dominance ještě narostla, hoši stříleli jeden hezčí gól než druhý, Furda, Standa, Robin tam flákli nádherné "Angličany", Tomáš Havelka zakončil kombinaci Paťa-Ondra-Tomáš, letošní novic v týmu mužů Renda Růžička s přehledem zakončil ťukes ve vápně a excelentní průnik z vlastní poloviny přes několik soupeřových hráčů předvedl Michal Virgl, který tím zakončil číselnou řadu na domácí straně světelné tabule na 11. Pěkný počinek. Hosté v posledních vteřinách také přidali třešničku parádních gólů, když dali Davčovi gól z poloviny hřiště. Pan Čejka zapískal a byl konec sobotního špílu.
I když byl tým oslaben, hráči si uvědomovali o co hrají, tentokrát daleko lépe kombinovali, byli v pohybu a hostům od začátku příliš šancí na úspěch nedali. Pochvalu zaslouží celý tým a i když už je o prvenství ve skupině rozhodnuto, věřme, že bude náš celek pokračovat v dobrých výkonech i ve zbývajících zápasech. No a fanoušci mohou špekulovat, kdo na nás v té baráži vyjde.

Nejbližší utkání je však na pořadu již v úterý 8.5. a je jím semifinále poháru OFS ve Valči. Přijeďte povzbudit naše hráče, začíná se v 16,30. V neděli se pak hraje ve Slavicích už od 15,30.

Celý článek | Informační e-mailVytisknout článek