Dnes je: 25. 09. 2018

1. SK Rouchovany

Postup do finále okresního poháru

Vydáno dne 12. 05. 2018 (168 přečtení) | Autor: Petr Jelínek

Ve sváteční den odjíždělo naše mužstvo k semifinále poháru proti týmu ze třetí třídy na úrovni našeho potencionálního soupeře v baráži. Domácí celek Valče ale zdaleka nenastoupil v plné síle, takže nám utkání o našich barážových možnostech příliš nenapovědělo. Dle soupisek bylo naše mužstvo mírným favoritem, svoji roli potvrdilo a postoupilo poprvé do finále okresního poháru.

8. května 2018 – utkání okresního přeboru mužů

Valeč : 1.SK Rouchovany

0 : 5

Sestava : David Holoubek - Michal Virgl , René Kalina , Robin Havelka , Stanislav Roubec - Patrik Furiš , Ondřej Urban , Marek Holoubek , Dominik Polášek - Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: Tomáš Havelka , David Svoboda, Lubomír Ludvík, Radim Škarabela

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 4. Holoubek Zdeněk, 15. Havelka Robin, 40. Holoubek Zdeněk, 44. Holoubek Zdeněk, 60. Salák Miloslav

Semifinále poháru OFS se hrálo ve Valči s velkou diváckou kulisou. Tým domácích byl omlazen o dorostence a celé utkání řídil pan Čejka. Sestava hostí byla tentokráte skoro kompletní a hned v úvodu se Rouchovany ujaly vedení brankou, kterou vsítil Zdeněk Holoubek. Hrálo se převážně na polovičce domácích a hru jsme drželi pod kontrolou Další branku přidal Robin Havelka, když vypálil z oleje zpoza vápna odražený míč z rohového kopu 0:2. Do několika slibných situací se dostal Miloslav Salák, ale pálil vždy jen do rukavic brankáře. V obrovský šancích byl nesčetně krát i Patrik Furiš, ale po zvážení toho co všechno neproměnil v první půli, tak musím konstatovat, že má slíbený pivko a buřta zdarma. Až v posledních minutách první půle rozvlnil síť ještě dvakrát Zdeněk Holoubek 0:4.
V druhém dějství Paťa, pořád neproměňoval... V 60. minutě se dostal mezi střelce konečně Miloš, jež už nezaváhal a svoji šanci skórovat zužitkoval 0:5. V druhé půli se dostávali do hry více už i domácí, ale celek Rouchovan i nadále kontroloval hru a podařilo se mu udržet čisté konto.