Dnes je: 16. 07. 2018

1. SK Rouchovany

Probuzení ve druhém poločase

Vydáno dne 17. 05. 2018 (134 přečtení) | Autor: Petr Jelínek

Do Slavic jsme odjížděli povzbuzeni úterní pohárovou výhrou a také s jistotou prvního místa v tabulce, proto také možná tak vypadala hra v prvním poločase. Před zraky prezidenta klubu v druhé půli hoši zabrali a značně poločasový výsledek vylepšili.

13. května 2018 – mistrovské utkání mužů

Slavice : 1.SK Rouchovany

0 : 8

Sestava : Tomáš Havelka - Michal Virgl , René Kalina , Lubomír Ludvík , Roman Zloch - Ondřej Urban , Patrik Furiš , Robin Havelka , Marek Holoubek - Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: Stanislav Roubec , David Svoboda , Radim Škarabela , Dominik Polášek

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky:3. Holoubek Zdeněk, 50. Salák Miloslav, 62. Salák Miloslav, 66. Roubec Stanislav, 70. Salák Miloslav, 83. Kalina René, 88. Polášek Dominik, 90. Ludvík Lubomír

Odjelo se do Slavic, kde nás naposledy potrápil domácí brankář a nedovolil nám příliš otevřít brankový účet, tentokráte ale nebyl. Tak vstoupilo mužstvo z Rouchovan do zápasu s velkým elánem a už ve 30 vteřině se prosadil Zdeněk Holoubek 0:1. S přibývajícími minutami ale nějak nechtěly přibývat branky. Najednou se začalo vymýšlet mnoho nesmyslných a neproveditelných kombinací, což nás dostávalo zpět na začátky těchto situací. Možná i psychika a moc velká sebedůvěra nám bránila se prezentovat lepší hrou. Sem tam se něco zrodilo, ale bylo toho poskromnu.
Druhé dějství nabídlo diváku úplně jiný pohled na hru. Vše se zjednodušilo, míč se začal dávat více od nohy a už to bylo,během deseti minut se dvakrát prosadil Miloš Salák, přidal se i nádhernou střelou Standa Roubec 0:4 a pět minut po něm Miloš dokončil hattrick. Pak přišla rošáda v rozestavění. Začalo se hrát na tři obránce s Milošem vzadu a dopředu se vysunul Robin Havelka a René Kalina. Robin chtěl potvrdit svoji střeleckou potenci z předchozích zápasů, ale moc se mu nedařilo a tak se radši začal soustředit na přípravu akcí. Do konce zápasu se na listinu střelců stihli ještě zapsat René Kalina, Dominik Polášek a v poslední minutě krásnou šibenicí z trestného kopu Lubomír Ludvík. Potrženo a sečteno 0:8.