Dnes je: 15. 12. 2018

1. SK Rouchovany

Finále poháru

Vydáno dne 20. 06. 2018 (267 přečtení)

Ve středu 13.6. jsme odehráli finále poháru OFS, které se tentokrát konalo na hřišti v Litohoři. Bohužel utkání z naší strany nebylo zvládnuto optimálně a prohráli jsme si ho po vlastních chybách.

13. června 2018 – finále Poháru OFS

Třebelovice : 1.SK Rouchovany

6 : 1

Sestava : David Holoubek - Michal Virgl, Zdeněk Holoubek, René Kalina , Stanislav Roubec - Marek Holoubek, Ondřej Urban, Tomáš Havelka, David Svoboda - Patrik Furiš , Miloslav Salák

Střídali: Radim Škarabela , Roman Zloch , Jiří Maša

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša

Branka: 23. Urban Ondřej

Do utkání jsme nastoupili s lehce oslabenou sestavou především v záložní řadě, způsobenou zraněním nebo pracovním vytížením. To čeho jsme se obávali, abychom zachytili začátek a nenechali si dát rychlé branky se nám bohužel nepodařilo. Hosté otevřeli skóre po naší chybě v 8. minutě a v 10. minutě jsme ke všemu přidali ještě vlastní gól. Naděje v podobě kontaktního gólu přišla v 23. minutě. Po povedené akci Patrika Furiše přesnou dorážkou zavěsil kontaktní gól Ondřej Urban hrající na středu zálohy. Nutno podotknout, že se naše hra, jak už je zvykem, výrazně zlepšila. Do dalších šancí se dostával na hrotu hrající Salák, bohužel pro nás bez přesnějšího zakončení, které kryl skvěle hrající gólman hostí. Do kabin se tak šlo za poměrně nadějného stavu 2:1
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté z Třebelovic, přehrávajíc nás především v dobře hrající záložní řade. V 57. minutě jsme hostům darovali naprosto zbytečnou penaltu, kterou střelec Máca bez problémů proměnil. Od této chvíle naše mužstvo dosti znejistilo a začalo produkovat ještě více chyb, z čehož pramenil druhý vlastní gól v tomto utkání po nepovedeném odkopu S. Roubeca - 4:1. Hosté následně v utkání přidali ještě dvě branky, neboť naše mužstvo hrálo v obrané řadě už jen na 3 obránce. Bojovnost týmu se nedá upřít, ale hosté byli prostě fotbalovější. Rozdíl mezi IV. třídou a okresem byl zkrátka znatelný :). Cenou útěchy nám byl alespoň pohár za druhé místo a některé věcné ceny.