Dnes je: 19. 10. 2018

1. SK Rouchovany

Desítka na závěr

Vydáno dne 08. 06. 2018 (232 přečtení) | Autor: Milan Svoboda

Desítkou jsme sezónu v Rouchovanech v loňském srpnu rozjeli a deseti úspěšnými gólovými akcemi se naši hráči předvedli fanouškům i v posledním domácím utkání základní části.

3. června 2018 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Ocmanice

10 : 0

Sestava : David Holoubek - Michal Virgl , Jiří Králík , René Kalina , Stanislav Roubec - Marek Holoubek , Ondřej Urban , Lubomír Ludvík , Robin Havelka - Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: Tomáš Havelka , Roman Zloch , Jiří Maša , Dominik Polášek

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 22. Polášek Dominik, 34. Holoubek Zdeněk, 43. Salák Miloslav, 45. Králík Jiří, 57. Králík Jiří, 66. Holoubek Zdeněk, 68. Urban Ondřej, 81. Polášek Dominik, 84. Salák Miloslav, 87. Havelka Robin

Tým z Ocmanic byl v podzimním "hodovém" a deštivém utkání velice nepříjemným soupeřem a o vítězství jsme bojovali až do závěrečného hvizdu. Na jaře však mužstvo doznalo značných hráčských změn a v obou utkáních našemu mužstvu příliš odpor nekladlo, vždyť skóre ze dvou utkání 22:0 je dosti výmluvné.
Utkání se rozjíždělo pozvolna, hráči zahazovali šance, až konečně v polovině poločasu Dominik nečekaně, ale krásně zakončil do šíby k bližší tyči a tím jakoby nastartoval další z našich brankostrojů....Zdeněk Holoubek, Salák a Králík, to jsou další hráči v zápise uvedeni jako střelci prvního poločasu.
Z kraje druhé půle přidal druhý gól Jirka, podruhé se trefili i Zdeněk, Miloš a Dominik. Nádherně se do centru opřel i Ondra Urban a na deset to zaokrouhlil kapitán týmu Robin Havelka. Utkání bylo pro náš tým především ve druhém poločase poměrně snadné, soupeř tuto část zápasu odehrál pouze v deseti lidech a postupně fyzicky odpadal.

Po utkání proběhl na hřišti také slavnostní akt, když za potlesku tribuny předali předseda OFS Třebíč pan Radek Zima a předseda okresní STK pan Josef Vrzáček našemu mužstvu pohár za vítězství ve IV.,sk.A okresu Třebíč v sezóně 2017/2018.