Dnes je: 21. 05. 2018

1. SK Rouchovany

Jasná výhra v Ocmanicích

Vydáno dne 18. 04. 2018 (92 přečtení) | Autor: Milan Svoboda

Příjemné počasí a konečně také pouze mírný vítr, to byl průvodní jev nedělního dopoledne, kdy náš tým zavítal na hřiště druhého celku tabulky. Očekávaný vyrovnaný souboj vzal však brzy za své, náš tým po úvodním oťukávání převzal vývoj zápasu zcela na své kopačky a domácí tým doslova deklasoval.

15. dubna 2018 – mistrovské utkání mužů

Ocmanice : 1.SK Rouchovany

0 : 12

Sestava : David Holoubek - Michal Virgl , Robin Havelka , Lubomír Ludvík , Stanislav Roubec - Patrik Furiš , Ondřej Urban , Zdeněk Vrtěna , Marek Holoubek - Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: Tomáš Havelka , Jiří Králík , Radim Škarabela

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 15. Holoubek Zdeněk, 21. Salák Miloslav, 24. Holoubek Marek, 29. Salák Miloslav, 32. Holoubek Zdeněk, 56. Salák Miloslav, 60. Holoubek Zdeněk, 62. Furiš Patrik, 70. Furiš Patrik, 77. Salák Miloslav, 80. Havelka Robin, 86. Salák Miloslav

Zpočátku utkání se oba týmy srovnávaly s napohled pěkným, ale bohužel velice nerovným terénem. Domácí se snažili hrozit nakopávanými míči na brejky, ale naši rychlonozí obránci si to pohlídali, případně si pro balon doběhl David. Po několika minutách se už rozeběhl klasický obrázek, když hroťáci Zdena s Milošem si rovnali mířidla. Od patnácté minuty už to tam ale začalo padat a převaha našeho týmu postupně narůstala. Skóre v poločase bylo pro domácí tým ještě přívětivé - 0:5.
Druhá půle měla podobný průběh s tím rozdílem, že i po prostřídání v našem týmu naše převaha ještě zesílila a domácí jen s obtížemi čelili jedné akcí za druhou. Miloš zakončil svoji bilanci na 5 kouscích, Zdena na třech, ale pochvalu zaslouží i ostatní naši hráči. Domácí se snažili, zápas neodevzdali, ale při absenci některých svých hráčů byl rozdíl v kvalitě obou týmů značný. I přes obdržené branky bych vyzdvihl výkon domácího gólmana a také velice přesný a objektivní výkon domácího pomezního Martina Kříže.
A teď nás konečně čekají zápasy také v domácím prostředí.