Dnes je: 15. 12. 2018

1. SK Rouchovany

Přípravné zápasy před jarní sezónou

Vydáno dne 27. 03. 2018 (259 přečtení) | Autor: Kolektiv autorů

Dva přátelské zápasy odehrál náš tým před jarní částí sezóny. Utkání o týden dřív v Rybníkách nešlo sehrát z důvodu nezpůsobilého zmrzlého terénu. Trenéři se již museli obejít bez Patrika Křivánka, který odešel do Hartvíkovic a zraněného kapitána Petra Jelínka.

23. března 2018 – přátelské utkání mužů

Sokol Hrotovice : 1.SK Rouchovany

4 : 4

Sestava : Lubomír Škarabela - Michal Virgl , Lubomír Ludvík , René Kalina , Stanislav Roubec - Tomáš Havelka , Marek Holoubek , Zdeněk Holoubek , Dominik Polášek - Miloslav Salák

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: Z. Holoubek , M. Holoubek , Salák , Havelka

K narychlo domluvenému utkání na hřišti účastníka okresního přeboru nastoupilo v našem dresu pouze deset borců. Na tréninkovém hřišti se hrál vcelku vyrovnaný zápas, náš tým měl více brankových příležitostí, nastřelil několikrát tyč. V domácím celku byl nejnebezpečnější Blatný, který motal našim hráčům nohy i hlavy. Dvě branky vsítili domácí z pokutových kopů. Utkání, které nahradilo páteční trénink, se hrálo v přátelském duchu a splnilo svůj účel.

25. března 2018 – přátelské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Třebenice

12 : 2

Sestava : David Holoubek - Michal Virgl , Robin Havelka , Zdeněk Vrtěna , Stanislav Roubec - Marek Holoubek , Patrik Furiš , Dominik Polášek , Ondřej Urban - Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: David Svoboda , Roman Zloch , Radim Škarabela a v dresu hostů odehráli celé utkání Jiří Králík a Tomáš Havelka

Branky: několik P. Furiš , Z. Holoubek , M. Holoubek, Salák a někdo další

Soupeř přijel na začátek utkání pouze s 9 hráči a tak se na výpomoc vydali Jirka s Tomášem, kteří odehráli za soupeře celý zápas a patřili k nejbojovnějším hráčům hostů. Těm postupem času dorazili další hráči a tak mohli i prostřídávat.
Zpočátku to byla taková rozhýbávačka v poměrně chladném počasí, hosté mohli jít do vedení z pokutového kopu po faulu Davida Holoubka na Jirku Králíka, arbitr Franta Horký ale pecku nepísknul. Pak už začal dominovat náš tým, jeden útok za druhým se valil na branku u potoka, a to ještě několik slibných akcí zastavilo ofsajdové postavení našich útočníků. Přesto jsme se výrazně prosadili a poločas byl 8:0.
Druhá půle již byla vlažná, diváky zahřál hlavně svařák. Dva úspěšné zásahy po našich chybách se podařilo vstřelit i hostům, Jirkovi Králíkovi a Mirkovi Furišovi. Jeho brácha Patrik v našem dresu ho však střelecky předčil (gólů dal nespočítaně :-)). Protože už zápas přestal mít ten správný náboj, dohodli se mužstav na zkrácení druhého poločasu na 36 minut a 23 vteřin.
Dva přípravné zápasy, jak se plánovalo, náš tým přece jenom odehrál, i když to herně nebylo úplně ono, určitě se hra bude zlepšovat, jak se tréninky přesunou z haly na hřiště a věříme, že se hráčům bude dařit herně i střelecky. Nečeká je lehký začátek jara, protože první tři utkání odehraje náš tým na hřištích soupeřů.