Skvělý start do nové sezóny!

Autor: <>, Téma: Informace, Vydáno dne: 11. 08. 2020

V 1. kole III. třídy okresu Třebíč, vyrazil celek 1.SK Rouchovany na hřiště do Šebkovic, kde se utkal s místním rezervním týmem. A po krásném výkonu si odvážíme všechny body domů.

Někteří diváci se ještě ani nestihli usadit, když ve 2. minutě Patrik Furiš nádhernou přihrávkou šajtlí nachází za obranou Zdeňka Holoubka a ten po kličce na brankáře dobíhá s míčem až do brány. Po necelé čtvrt hodině hry dochází u domácích v krátkém sledu ke dvěma zraněním a jsou nuceni střídat. Následně ale v 15. minutě druhou vynikající přihrávkou za obranu nachází středopolař Furiš ostříleného kanonýra Saláka a ten s přehledem uklízí míč k pravé tyči a na tabuli svítí skóre 0:2. Okolo 30. minuty jsme mohli vidět promarněnou šanci našich útočníků a následně povedenou střelu z trestného kopu Patrika Furiše. Bohužel ze vzdálenosti přibližně 30 metrů končí těsně vedle, jinak bychom byli svědky gólu roku hned v 1. kole soutěže. V 35. minutě Miloslav Salák přidává svoji druhou branku a hned o 3 minuty později se povedeným zakončením zapisuje mezi střelce také Dominik Fiala. V poločase mají Rouchovany čtyř gólový náskok.
Druhý poločas nám začíná hned velkou šancí stopera Marka Holoubka, který se po povedené kombinaci dostává až tváří v tvář domácímu brankaři, ale ten předvádí pěkný zákrok. Marek si ale chuť spravil hned o pár minut později, když v 49. minutě po rohovém kopu razantním zakončení hlavou upravuje skóre na 0:5. Další gól přidává po pěkné kombinaci Zdeněk Holoubek. V 60. minutě dochází ke střídání Michala Virgla, který po dvou letém zranění kolene nastoupil opět v základní sestavě mistrovského utkání. Ke konci zápasu začíná na hřišti houstnout atmosféra, po řadě faulů se projevují také frustrovaní domácí diváci. To hostující Rouchovany vůbec nevykolejilo a stále kontrolují tempo utkání. Zlatou tečku tomuto zápasu dal Jiří Maša, který se po hezkém pasu uvolnil domácímu stoperovi a krásným lobem po 7. v utkání překonává bezmocného brankáře.
Na perfektně připraveném hřišti končí první zápas sezony 0:7. Tímto děkujeme za podporu a příští zápas je na programu v sobotu 15. srpna v 13:30 na domácím hřišti v Rouchovanech.