Špatný vstup do nové sezóny

Autor: Milan Svoboda <>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 12. 08. 2021

Po několika letech nám úvodní zápas nevyšel a z Pyšelu jsme odjížděli bez bodu.8. srpna 2021 – mistrovské utkání mužů

Pyšel : 1.SK Rouchovany

     6 : 4


Sestava : Patrik Furiš - Lubomír Ludvík , Zdeněk Holoubek , Petr Jelínek , Petr Pachr - Ondřej Horák , Miroslav Furiš , Robin Havelka , Martin Horák – Martin Věžník , Miloslav Salák

Střídali: Lubomír Škarabela , Dominik Fiala , Jiří Králík , Marcel Fiala , Radek Křivánek

Trenér: František Babyka

Branky: 6. Hadraba Lukáš (pen.), 25. Ludvík Lubomír (vl.), 36. Hadraba Lukáš, 41. Tůma Ondřej, 55. Tůma Ondřej, 77. Fiala Dominik (vl.) - 48. Salák Miloslav, 72. Králík Jiří, 83. Salák Miloslav, 84. Furiš Miroslav

Pravděpodobně ne úplně koncentrovaně vsoupil náš celek do prvního zápasu nové sezóny, někteří hráči byli duchem na akcích z předešlého dne a to se také odrazilo na průběhu prvního poločasu.
Netrvalo dlouho a domácí šli do vedení z penalty, pak jsme si přidali vlastence a do půlky nám to domácí přisolili ještě dvěma zásahy. 4:0 poločas v náš neprospěch - dlouho nepamatujeme. Naši hráči také měli šance, ale asi si špatně zavázali kopačky.
Druhá půle už byla z naší strany lepší, podařilo se nám i korigovat výsledek, ale prostě byl špatný den, přidali jsme si druhého vlastence a i když jsme ke konci zápasu finišovali, dva góly v náš neprospěch svítily na tabuli i po závěrečném hvizdu.
Nezahájili jsme dobře, tak doufejme, že o pouti najdou střelci přesnější mušku.