Dnes je: 08. 06. 2023

1. SK Rouchovany

Pod májí bylo veselo

Vydáno dne 17. 08. 2021 (1596 přečtení) | Autor: Milan Svoboda

O tradiční Rouchovanské pouti se začínalo již o půl druhé a v opravdu letním počasí bylo hráčům pěkně horko, hlavně těm z budějovické Benfiky, protože naši hráči je příliš nešetřili a nasázeli jim sedm gólů.14. srpna 2021 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Moravské Budějovice B

     7 : 2


Sestava : Lubomír Škarabela - Lubomír Ludvík , Zdeněk Holoubek , Petr Jelínek , Robin Havelka - Jakub Michal , Martin Horák , Ondřej Horák , Dominik Fiala – Martin Věžník , Miloslav Salák

Střídali: Patrik Furiš , Radek Křivánek , Marcel Fiala , Radim Škarabela , Jiří Králík

Trenér: František Babyka

Branky:16. Horák Martin, 17. Věžník Martin, 25. Věžník Martin, 27. Horák Ondřej, 30. Salák Miloslav, 50. Králík Jiří, 70. Horák Ondřej - 5. Kabashaj Astrit, 42. Kyzlink Tomáš

O pouťovém zápase se vždy sejde početná divácká kulisa a platilo to i tentokrát a zápas se musel především domácím fanouškům líbit.
Naši hráči sice úvod zápasu opět trochu prospali a opět brzy inkasovali, ale diváci přidali na hlasivkách, hnali naše hráče do útoku a na otočení výsledku se příliš dlouho nečekalo. V brance jsme měli nestárnoucí jistotu Luboše a v ofenzívě jsme přece jenom lépe zakončovali než před týdnem. Poločas 4:2.
Na tribuně pohoda a veselá nálada, vždyť byla pouť, pivo dobré a studené, cigárka s mírným zpožděním, prostě udírna nechtěla po roce nečinnosti a v tom horku táhnout, ale nakonec se i ti hladoví dočkali.
Druhý poločas si náš tým již s přehledem pohlídal, přidal další tři branky, spoustu šancí ještě hráči neproměnili. Ke konci zápasu už toho v tom horku měli hráči a zřejmě i rozhodčí Petr Sedláček plné zuby a tak bez nastavení po devadesáti minutách ukončil zápas s konečným skóre 7:2.
Diváci a hráči si navzájem poděkovali, dojedlo se a dopilo a všichni spokojeně vyrazili na náměstí pomoct stárkům postavit máju.

Celý článek | Informační e-mailVytisknout článek